Sanitární příčky ELMAPLAN

SANITÁRNÍ STĚNY, SANITÁRNY KABINY, WC STĚNY, WC PŘÍČKY NA MÍRU...

Kontaktujte nás / tel. 725 665 662

Sanitární dělící příčky do suchých prostor

Největší přednosti sanitárních příček ELMAPLAN jsou nadčasový vzhled, stabilita, odolnost a variabilita. Dále se tento nejčastěji používaný systém vyznačuje kvalitou svého zpracování, detailní přesností a krátkými dodacími lhůtami.
Sanitární dělící stěny do mokrých prostor

Sanitární oddělovací stěny ELMAPLAN CP13 je konstrukční systém používající jako svůj základ desky z vysokotlakého laminátu, nazývaného někdy (též kompakt nebo HPL), které je oboustranně potažené melaminovou fólií.


Pro koho stavíme

Obchodní domy, prodejny

Obchodní domy, prodejny

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Zdravotnická a lázeňská zařízení

Zdravotnická a lázeňská zařízení

Verejné budovy

Verejné budovy

Hotely a penziony

Hotely a penziony

Školní zařízení

Školní zařízení

Ubytovny

Ubytovny

Sportovní a rekreační objekty

Sportovní a rekreační objekty

Napište nám

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti P.M.H. Invest & Trade s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti P.M.H. Invest & Trade s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné

Logo

Společnost P.M.H. Design s.r.o. byla založena v prosinci 1991 v Českém Krumlově. V roce 1994 zahájila výrobu a prodej sprchových koutů a sanitárních příček. Systém sanitárních příček Elmaplan je neustále vyvíjen a jeho jednotlivé typové řady najdou uplatnění i v těch nejnáročnějších podmínkách.

VYRÁBÍME TAKÉ KOUPELNOVÉ RADIÁTORY