O nás

Rodinná firma P.M.H. Design s.r.o. byla založena v prosinci 1991 v Českém Krumlově, kde i nadále má své sídlo.

 

V roce 1994 jsme zahájili výrobu sanitárních příček. Systém sanitárních příček Elmaplan je neustále vyvíjen a jeho jednotlivé typové řady najdou uplatnění i v těch nejnáročnějších podmínkách. Více informací o výrobcích Elmaplan naleznete zde: www.pmh-co.eu

 

V roce 1999 se k výrobě sanitárních příček připojila výroba koupelnových radiátorů. Od té doby jsme zdokonalili naši výrobu a výrazně rozšířili sortiment našich radiátorů. Naší silnou stránkou je především kvalita, design a Česká výroba. V současné době kromě České republiky vyvážíme i do několika zemí Evropské Unie a Kanady.

 

V roce 2010 jsme připojili dřevovýrobu. Konkrétně se zabýváme výrobou akátových a dubových teras.

 

P.M.H.  &  Životní Prostředí

Naše společnost klade důraz na ohleduplnost vůči životnímu prostředí. A proto se snažíme dělat malé, byť efektivní kroky, vedoucí k větší šetrnosti. V roce 2020 jsme změnili obaly našich koupelnových radiátorů na čistě kartonové, tak aby neobsahovali žádné plasty. Tím jsme snížili plastový odpad v obalech o 2 tuny ročně. Rovněž ušetříme 210 km plastové lepící pásky za rok.

Dalším krokem bylo pořízení elektro auta, které je využívané na krátké pracovní cesty po Českém Krumlově a jeho okolí. Nově jsme nainstalovali solární panely na střechy našich firemních budov za účelem snížení uhlíkové stopy. 

 

P.M.H. Design_ EU

 
Historie a tradice

1991

Založení firmy P.M.H. Design s.r.o.

1994

Zahájení výroby a prodeje sanitárních příček Elmaplan.

1999

Zahájení výroby koupelnových radiátorů.

2010

Rozšíření společnosti o dřevovýrobu.

2020

Přešli jsme na „bez plastové " balení našich koupelnových radiátorů.

2020

Začali jsme jezdit elektro autem.

2021

30 let výročí firmy P.M.H. Design s.r.o.